המלצות על ללוס

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

5 המלצות

 • חלי גורן ממליצה על ללוס
  חלי גורן
  06/08/2019
  כשנולד הבן שלנו, חיפשנו מקום לערוך לו את הברית. רצינו מקום קרוב, ואינטימי, בו נוכל לערוך ארוע קטן. ניגשנו לללו..
  כשנולד הבן שלנו, חיפשנו מקום לערוך לו את הברית. רצינו מקום קרוב, ואינטימי, בו נוכל לערוך ארוע קטן. ניגשנו לללוס, ומיד ראינו שעשינו את הבחירה הנכונה! התאהבנו במקום! המקום מקסים, וערוך לקבל הרבה מוזמנים, מעוצב בסגנון הכפרי שאותו אהבנו, והמפעילים היו מקסימים!!! כל כך אכפתיים, דואגים לכל פרט קטן שביקשנו,היו קשובים אלינו ולצרכנו, תענוג!! הראו כמה הם באמת רוצים שנהיה מרוצים. מומלץ בחום!
 • דפני תל פז ממליצה על ללוס
  דפני תל פז
  12/04/2019
  ללוס עזרו לנו ליצור חתונה בדרכנו מכל הלב! הם אנשים מקסימים ואכפתיים וזורמים וממש חשוב להם שהזוג יהיה מרוצה והם..
  ללוס עזרו לנו ליצור חתונה בדרכנו מכל הלב! הם אנשים מקסימים ואכפתיים וזורמים וממש חשוב להם שהזוג יהיה מרוצה והם פועלים בהתאם לכך. נהננו מאוד, תודה על החום והאהבה! היה מצוין!
 • לירן זיו ממליצה על ללוס
  לירן זיו
  22/12/2017
  אז מה אני יכולה להגיד? החתונה הכי מושלמת שיכולה להיות, הגשימו לי את כל החלומות, היו קשובים לכל מילה, רעיון, רצ..
  אז מה אני יכולה להגיד? החתונה הכי מושלמת שיכולה להיות, הגשימו לי את כל החלומות, היו קשובים לכל מילה, רעיון, רצון גם אם הוא לא נאמר בקול! אחד הדברים הכי חשובים ושגרמו לי באמת להיות מרוצה מכל התהליך איתם זו הגמישות שלהם, הרצון שלהם לעזור לנו בכל דרך אפשרית ובאמת לעשות את זה מכל הלב! באותו היום הייתי כל כך לא בפוקוס שלא שמתי לב בכלל שהרב מתעכב, עינת דאגה למצוא אותו ולוודא מה קורה וזה אחד הדברים הכי חשובים שכלה וחתן יכולים לבקש באותו יום, זה שמישהו יהיה שם לוודא שהכל קורה מו שצריך. מבחינה כספית הם באמת נתנו לנו את כל האפשרויות כדי שנוכל לבחור את מה שמתאים לנו. מבחינת המקום והעיצוב הרגשתי שכל דבר שרציתי הם הצליחו לעשות, ולא אמרו לי להוסיף כמה אלפי שקלים על כל נר.... בקיצור יצאתי מאוד מרוצה מהתהליך איתם, ובחתונה היה לי שקט!!!
 • עידית זקליק צ'רניצקי ממליצה על ללוס
  עידית זקליק צ'רניצקי
  19/05/2017
  המקום המושלם. ללוס הוא פשוט המקום המושלם לחתונה באווירה הכי שמחה שרק אפשר. קודם כל המקום עצמו יפיפה, והעיצוב ל..
  המקום המושלם. ללוס הוא פשוט המקום המושלם לחתונה באווירה הכי שמחה שרק אפשר. קודם כל המקום עצמו יפיפה, והעיצוב לקראת החתונה עצמו עולה על כל דמיון, כל הפרחים נשתלים במיוחד וכל מקום מטופל מא-ת, ולא מדובר על העיצוב הרגיל של אולם אורעים, אלא עיצוב אישי שהותאם במיוחד אלינו (כולל משפטים שלנו, תמונות שלנו בכל מקום). אבל יותר מכל דבר אחר, ג'וני וניב הם פשוט הצוות הכי טוב שאפשר לדמיין. החל בתהליך של בניית אירוע, בו הם היו זמנים לכל שאלה (מוזרה ככל שניתן לדמין), ועד לאירוע עצמו בו הם פשוט יצרו אירוע חלק ללא כל בעיות, והיו כל הזמן עם חיוך. ג'וני עצמו הקפיד על כל פרט ופרט באירוע, החל מהפרחים ועד לפרטים הקטנים ביותר דוגמת לשים מגוונים להסרת איפור בשרותים (לכל הנשים שבוכות בחופה:)). המלצה חמה לכל מי שמעוניין לאירוע המושלם באווירה המושלמת עם הצוות המושלם! אין עליכם בעולם!!!
 • אורי קרוצר ממליצה על ללוס
  אורי קרוצר
  01/05/2017
  גן אירועים מדהים, פסטורלי במיוחד, בול מה שאני ואשתי חיפשנו!!